Anasayfa / e-Defter

e-Defter

e-Defter

e-Defter ;

VUK’a göre tutulması zorunlu olan yevmiye ve büyük defterlerdeki tüm bilgilerinizin elektronik ortama taşınmasını ve 10 yıl boyunca arşivlenmesini sağlar.

e-Defter Faydaları Nelerdir?

GİB kılavuzlarında belirtilen standartlara ve formatlara uygun olarak hazırlanan e-Defter ile özel ya da kamu kuruluşları ile aranızdaki tüm bilgi alışverişini uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut ortamında yer alan defterlerinize ve berat dosyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşma ve uzaktan kontrol etme imkanına sahip olursunuz.

Arşivleme, noter ve baskı gibi işlemleriniz için harcadığınız maliyeti ve iş gücünü farklı alanlarda kullanmanıza olanak sağlar.

e-Defter Özellikleri;

e-Defter çözümüyle yevmiye ve büyük defterleriniz dijital ortamda oluşturulur. İstediğiniz zamanda her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm e-Defter dosyalarınız Gelir İdaresi Başkanlığı Standartlarına uygun olarak düzenlenir. e-Defter çözümü uluslararası standartlardaki XBRL teknolojisi ile raporlama yapabilir.Tüm muhasebe sistemleriyle uyumludur. e-Defter’lerinizi zaman damgasıyla imzalayabilirsiniz.

Erpweb365  e-Defter çözümü ile bilgilerinizi 10 yıl boyunca güvenle saklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sayfa adedine göre kağıt bastırmanız ve de notere onaylatmanız gerekmez.

PayTR.com
Advantage
Axess
Bannkkart
Bonus
Cardfinans
Maximum
Paraf
World